Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Projektory i lampki

Projektory dla bezpiecznego snu malucha

Maluchy na pewnym etapie życia mogą przejawiać strach przed ciemnością. Często pojawiają się koszmary senne, kłopoty z zasypianiem lub lęk przed osamotnieniem. Zapewnienia rodziców o tym, że nie ma się czego bać, nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty. Dlatego strach można próbować oswoić przy pomocy specjalnych gadżetów. Jednym z nich jest lampka nocna i projektory dla dzieci.

Pomoc dla maluszków bojących się ciemności

Wiele dzieci boi się zasypiać samemu w swoim pokoju, nie mówiąc już o ciemności. Właśnie w takich sytuacjach mogą pomóc lampki nocne projektory, które wyświetlając kształty, rozświetlają przy tym delikatnie pokój, dzięki czemu maluch już nie musi obawiać się ciemności. Światło emitowane przez takie projektory czy lampki nocne dla dzieci jest przyjemne dla oczu, a pokazywane na ścianie kształty są bardzo ciekawe.

Co to są projektory?

Lampki nocne z projektorem dla dzieci to nic innego jak urządzenia, które emitują efekty świetlne na ścianie lub suficie. Często są to gwiazdki, ale także inne kształty np. serduszka, latawce, zwierzątka. Dzięki wbudowanym żarówkom światełka mają one różne kolory, które można wybrać według preferencji dziecka. Ruchomy projektor dla dzieci często jest wyposażony również w efekty dźwiękowe. Są to kołysanki lub delikatne dźwięki, które pozwalają się zrelaksować. Część urządzeń w tych czasach można połączyć przy pomocy USB lub Bluetooth ze smartfonem, aby odtwarzać ulubione piosenki.

Fajny gadżet do pokoju malucha

Lampki nocne i projektory dla dzieci to doskonały dodatek do dziecięcego pokoju. Każdy projektor z ciekawymi wzorami może posłużyć na lata, bo wciąż będzie ciekawił malucha. Kiedyś przyklejaliśmy na sufit odblaskowe gwiazdki czy inne kształty, a teraz wystarczy tylko jednym kliknięciem włączyć projektor. To także ogromna pomoc przy zasypianiu, a niektóre lampki dla niemowląt dodatkowo emitują usypiające dźwięki. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy projektor dla twojego malucha!

Urocze lampki nocne dla niemowląt

Projektory dla dzieci są nie tylko ciekawe, ale przy tym też pobudzają wyobraźnię dziecka i stymulują pracę mózgu. Dla niemowląt szczególnie polecamy projektory dla dzieci w formie uroczych i przemiłych w dotyku pluszaków. Taka zabawka to jednocześnie przytulanka, lampka nocna i zabawka służąca do usypiania! Niektóre nasze lampki nocne dla niemowląt emitują kołysanki, co jest dodatkowym atutem i kolejną funkcjonalnością. 

Nie musisz też martwić się ich czyszczeniem! Wiadomo, że zabawka którą maluch często przytula może się zabrudzić, ale tutaj wystarczy wyjąć ze środka mechanizm elektryczny i można ją spokojnie wyprać w pralce.

Nieocenioną pomocą przy zasypianiu mogą się okazać także smoczki uspokajające czy też zabawki wydające relaksujący szum.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebuje mama i  pokoik dziecka

Karuzele do łóżeczka

Lampki nocne i projektory

Zabawki i zawieszki do łóżeczka i wózka

Zabawki kąpielowe

Oraz inne niezbędne artykuły dla maluszka i mamy w czasie ciąży i okołoporodowym 

pixel