Pajac niemowlęcy Colorful Fruits z bawełny organicznej dla dziewczynki
Pajac niemowlęcy dla dziewczynki z kolekcji COLORFUL FRUITS – naturalna bawełna, polska jakość i troska o skórę maluszka
Ten uroczy pajacyk z kolekcji COLORFUL FRUITS to idealny wybór dla najmłodszych. Został uszyty w Polsce z wyjątkowo miękkiej i delikatnej bawełny organicznej, która powstaje z poszanowaniem natury.
Organiczne włókna są bardziej sprężyste i trwałe niż w przypadku zwykłej bawełny, dzięki czemu materiał nie rozciąga się, nie odkształca i zachowuje jakość nawet po wielu praniach. Ubranko zostało zaprojektowane z myślą o komforcie dziecka – wyposażone w bezniklowe napy na całej długości oraz miękkie lamówki, które nie podrażniają skóry. Dodatkowym atutem jest drukowana metka, która zastępuje tradycyjną wszywkę i zapobiega otarciom.
Cechy produktu:
- 100% certyfikowana bawełna organiczna
- OEKO-TEX STANDARD 100 – gwarancja bezpieczeństwa
- Bezniklowe napy – łagodne dla skóry dziecka
- Antyalergiczna, oddychająca tkanina
- Gramatura 150 g/m² – idealna na co dzień
- Metka wklejana – brak ryzyka podrażnień
- Uszyto w Polsce – jakość i dbałość o szczegóły
