Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Termoopakowania

Przygotowujesz pokarm dla twojego maluszka na wyjście z domu i zależy ci na tym, aby przy karmieniu był jeszcze ciepły? Mamy na to rozwiązanie! Termoopakowania na butelki powstały właśnie z myślą o takich sytuacjach, kiedy wychodzisz gdzieś z maluchem i chcesz mieć pod ręką podgrzane mleko. 

W naszej ofercie znajdziesz termoopakowania na butelki do karmienia od znanych producentów. Takie opakowanie potrafi utrzymywać temperaturę pokarmu nawet do kilku godzin! Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt, którego szukasz!

Kolorowe i funkcjonalne termoopakowania do butelek

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wachlarz dostępnych możliwości. Baśniowe wzory, a może bardziej stonowane i uniwersalne termoopakowania na butelki dla dziecka? Dobierz estetykę opakowania do twoich preferencji! Produkty, które znajdziecie w naszym asortymencie są lekkie, zawierają wygodne uchwyty, dzięki czemu możecie je zabrać dokąd chcecie, a do tego są łatwe w czyszczeniu. U nas znajdziecie zarówno termoopakowania dedykowane do konkretnego modelu butelki, jak i modele uniwersalne.

Termoopakowania na butelki - przydatne na spacerach i nie tylko

Tak naprawdę, przenośne opakowanie z warstwą izolacyjną przyda wam się na każde wyjście z domu. Czy to podczas spacerów, czy zakupów lub większych wycieczek. Tip od nas: do termoopakowania nie musicie zabierać tylko butelki z mlekiem! Podgrzany słoiczek z zupką czy innym daniem również się do niego zmieści, a wy zachowacie ciepły posiłek dla malucha. 

Przy wyborze termoopakowania do butelek sprawdźcie wymiary wewnętrzne i porównajcie je z waszymi butelkami. W ten sposób upewnicie się, że rozmiar będzie odpowiedni.

Sprawdźcie także pozostałe akcesoria do butelek oraz wielorazowe saszetki na pokarm, które również z pewnością wam się przydadzą!

Wzór
Marka
pixel