Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Butelki

W codziennym karmieniu, butelki dla niemowląt są niezwykle przydatne. Zarówno w sytuacji, gdy karmimy maluszka wyłącznie za pomocą butelki, jak i podczas zmiany z karmienia piersią na butelkę.

W naszej ofercie zadbaliśmy o różnorodność, zarówno jeśli chodzi o samą pojemność, jak i typ butelki oraz smoczka. Znajdziesz u nas zarówno butelki niemowlęce ze smoczkiem przypominającym kształt piersi, jak i pomocne butelki do karmienia, które zapobiegają wystąpieniu bolesnych dla dziecka kolek.

Praktyczne butelki do karmienia niemowląt

Nasze butelki dla noworodków są wyposażone w wygodne, silikonowe smoczki, które pozwalają maluchom na swobodne ssanie. Butelki wykonane są z takich materiałów, że da się je łatwo wyparzać i są bezpieczne dla dziecka. Zwracamy szczególną uwagę także na skład oferowanych przez nas butelek. Nie znajdziesz tu bisfenolu A (BPA) czy innych szkodliwych substancji.

W naszej ofercie mamy także praktyczne zestawy, dzięki którym przy pomocy wielofunkcyjnych nakładek, butelkę na późniejszym etapie zmienisz w bidon, niekapek czy kubeczek do nauki samodzielnego picia ze szklanki.

Butelki dla dzieci zapobiegające wystąpieniu kolki

Kolka to zmora dla maluszków, spędzająca sen z powiek także rodzicom. Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej butelek do karmienia, które zapobiegają wystąpieniu bolesnych kolek. W jaki sposób? Wszystko za sprawą specjalnego zaworu, który uniemożliwia dostawanie się powietrza wraz z pokarmem. Dzięki temu, w brzuszku maluszka nie gromadzą się gazy, a ryzyko wystąpienia kolki znacznie maleje.

Dla nieco starszych maluchów polecamy bidony dziecięce, które pomagają w nauce samodzielnego picia. Przy rozszerzaniu diety doskonale sprawdzą się kolorowe miseczki dla dzieci.

Kolor
Wzór
Marka
pixel