Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Suszarki do butelek i smoczków

Każdy rodzic wie, ile czasu i pracy każdego dnia zajmuje kilkukrotne mycie buteleczek czy odparzanie smoczków. Nie dość, że czasami może być trudno dotrzeć do różnych zakamarków w butelce, potem jeszcze trzeba czekać aż wyschnie lub dokładnie wycierać. 

Właśnie z myślą o tym, aby ułatwić tę czynność, powstały suszarki na butelki! Można o nich powiedzieć, że są praktycznymi stojakami, na których butelki i smoczki mogą spokojnie obciekać z wody. Taki gadżet przyda się każdemu rodzicowi! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Praktyczne suszarki do butelek i smoczków

Co cechuje i wyróżnia suszarki do smoczków i butelek z naszej oferty? Przede wszystkim, każda z oferowanych przez nas suszarek jest uniwersalna. Nie są to modele dedykowane do butelek jedynie od konkretnego producenta - ich uchwyty są na tyle zróżnicowane, że dopasują się do różnych butelek, smoczków czy osłonek. Dodatkowo, te suszarki nie zajmują dużo miejsca i są wyposażone w wygodne pojemniczki do zbierania wody. Dzięki temu, nie musisz ustawiać ich przy zlewie, a w takim miejscu, jakie ci odpowiada. 

Z myślą o komforcie rodziców, nasze suszarki do butelek są rozkładane, można je bardzo łatwo czyścić, także przy użyciu zmywarki.

Suszarki do butelek - pomoc w codziennych czynnościach

Są takie akcesoria, które zdecydowanie ułatwiają codzienne wyzwania przy maluszku i należą do nich właśnie suszarki na butelki. Po co tracić czas na dokładne wycieranie butelek czy smoczków, jak można skorzystać z wygodnej suszarki? 

Dodatkowo, taka suszarka przyda ci się nie tylko w domu. Oferujemy także modele składane, które świetnie sprawdzą się w podróży z dzieckiem. Wszystkie oferowane przez nas suszarki nie zawierają szkodliwego bisfenolu A i są w pełni bezpieczne dla malucha.

Co jeszcze może ci się przydać? Sprawdź także akcesoria do czyszczenia oraz podgrzewacze i sterylizatory do butelek.

Kolor
Marka
pixel