Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Talerzyki

Baby shower to wyjątkowe przyjęcie, które pamięta się całe życie. To czas celebracji przyszłych narodzin maluszka i jednocześnie święto dla mamy, która dzieli swoją radość ze swoimi najbliższymi. Sam pomysł takiej imprezy przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych i w ostatnich latach staje się coraz popularniejszy. 

Przygotowanie takiej imprezy leży zazwyczaj po stronie przyjaciółek czy rodziny przyszłej mamy. Jeśli organizowanie baby shower przypadło właśnie tobie, u nas znajdziesz niezbędne dekoracje! Nasze talerze na baby shower w połączeniu z kubeczkami i dekoracjami, stworzą niezapomniany klimat!

Ekologiczne papierowe talerzyki

W naszej ofercie znajdziecie różne papierowe talerzyki na baby shower, z wzorami na wiele okazji! To chłopczyk, czy dziewczynka? A może w ramach baby shower chcesz przygotować też gender reveal party, gdzie wszyscy goście poznają płeć malucha? U nas znajdziesz tematyczne talerzyki dla każdego z tych wariantów!

Nasze papierowe talerze to ekologiczna alternatywa dla tych plastikowych. Idea jednorazowej zastawy stołowej jest bardzo praktyczna - w końcu zmywanie naczyń po wielu gościach może być problematyczne. Jednak warto wybierać w takich sytuacjach rozwiązania przyjazne środowisku, czyli talerze papierowe. Te, które znajdziesz u nas, są dodatkowo usztywniane, dzięki czemu jedzenie nie spadnie z talerzyka podczas podawania gościom.

Dekoracje to nie wszystko

Baby shower to dobra okazja do tego, aby wspólnie spędzić czas, zjeść coś pysznego i porozmawiać, ale ta impreza ma także inną tradycję! Jest nią obdarowywanie prezentami przyszłej mamy! Możesz dogadać się wraz z innymi zaproszonymi osobami i wspólnie możecie skompletować dla mamy część wyprawki. Dobrym pomysłem będzie także odzież niemowlęca jako prezent.

pixel