Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Serwetki

Baby shower i gender reveal party to wspaniałe tradycje, pełne radości, które do nas przywędrowały ze Stanów Zjednoczonych. Oba typy przyjęć oscylują wokół wielkiej radości z oczekiwania na przyjście na świat maluszka. Wielu rodziców decyduje się na trzymanie w tajemnicy płci dziecka przez dłuższy czas w tajemnicy przed najbliższymi, a gender reveal party to doskonała okazja do tego, aby przekazać nowinę w widowiskowy sposób!

Takie przyjęcie można zorganizować w domu, w restauracji czy w formie pikniku w plenerze, jeśli pozwala na to pogoda. Konieczne tutaj będą dekoracje i tematyczne akcesoria, które będą odpowiadały za cały klimat. W naszej ofercie znajdziecie elementy do jednorazowej zastawy stołowej, w tym także serwetki na baby shower! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kolorowe serwetki dekoracyjne

W ForMommy oferujemy różne serwetki papierowe z tematycznymi nadrukami. Serwetki pakowane są w praktyczne zestawy po 16 sztuk. Wszystkie są kwadratowe, z wzorami o wysokiej jakości nadruku. Nasze kolorowe i urocze serwetki na baby shower są dostępne w bardzo korzystnych cenach!

Serwetki ozdobne z wzorami na baby shower to rozwiązanie 2w1! Z jednej strony są nieodłącznym elementem stołowej zastawy i przydadzą się wszystkim gościom, a z drugiej strony pełnią też funkcję dekoracji i podkreślają klimat całego wydarzenia.

Serwetki na baby shower i gender reveal party

Poza serwetkami, znajdziecie u nas całą kolekcję innych akcesoriów w tej samej tematyce! Koniecznie sprawdźcie nasze pozostałe dekoracje na baby shower, gdzie znajdziecie różnego rodzaju girlandy, balony czy pikery na tort i babeczki, jeśli planujecie podać na imprezie słodkości! Hitem z pewnością będą także balony na baby shower, zwłaszcza te, które można wykorzystać do gender reveal!

Kolor
pixel