Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Balony gumowe i lateksowe

Balony gumowe i lateksowe z nadrukiem – idealne na świętowanie

Planujesz baby shower i szukasz odpowiednich dekoracji, które pozwolą Ci zamienić pomieszczenie w wyjątkowe miejsce? Z balonami gumowymi i lateksowymi jest to możliwe. Balony lateksowe z nadrukiem stanowią doskonałe uzupełnienie balonów z helem czy wariantów w kształcie cyfr. W kilka chwil możesz zyskać dużą liczbę takich dekoracji i następnie tworzyć z nich różnorodne kompozycje.

W asortymencie mamy szeroki wybór modeli pod względem kolorystycznym, ale nie tylko. Do wyboru mamy balony lateksowe z nadrukiem „girl” bądź „boy”, ale też wersje z konfetti w środku. Ta ostatnia opcja jest dostępna w przypadku gumowych balonów z napisem „boy or girl”, sprawdzą się więc one doskonale jako sposób na przekazanie informacji, jakiej płci będzie maluszek. Wystarczy przebić balon, by konfetti w kolorze niebieskim poinformowało o chłopczyku, a w kolorze różowym o dziewczynce. Co ciekawe, tego typu akcesoria dość często są wykorzystywane podczas sesji zdjęciowych.

Czym wyróżniają się gumowe balony z naszej oferty?

Wszystkie oferowane balony gumowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania, zostały bowiem wyprodukowane przy użyciu wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dodatkowo są wyposażone w odpowiedniej długości końcówkę, która ułatwia bezproblemowe ich wiązanie. Dostępne różnorodne modele balonów można łączyć w dowolne kompozycje, tworząc nie tylko dekoracje ścienne i sufitowe, ale też ogromne girlandy.

Jeśli poszukujesz dekoracji na baby shower bądź chcesz swoim najbliższym w wyjątkowy sposób przekazać informację o płci maluszka – balony lateksowe z nadrukiem będą idealnym wyborem. Co więcej, ich trwałość sprawi, że pozostaną z Tobą na dłużej – można je wielokrotnie uzupełniać powietrzem, dzięki czemu często są wykorzystywane również przez dzieci do zabawy.

Sprawdź pozostałą ofertę balonów foliowych i innych dekoracji. Proponujemy również balony cyfry do wypełnienia helem czy też pikery na torty i babeczki idealne na baby shower i nie tylko.

Kolor
Wzór
pixel