Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Balony Cyferki

Balony foliowe cyferki – idealne na urodziny i nie tylko

Urodziny dziecka a może inne ważne wydarzenie? Balony foliowe w cyferki sprawdzą się nie tylko w przypadku imprez urodzinowych, ale też można je wykorzystać podczas różnych zabaw domowych czy szkolno-przedszkolnych. Proponowane balony w cyferki można wypełnić zarówno zwykłym powietrzem, jak i helem. W tej drugiej opcji cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Co prawda trzeba pilnować, żeby nie uciekły z imprezy, ale to właśnie kochają w nich najmłodsi – uwielbiają je puszczać i łapać. 

Proponujemy szeroki wybór balonów urodzinowych w postaci cyfr. Wszystkie są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, jak i różnych wzorach. Wśród klasycznych barw znajdują się wersje złote i srebrne, aczkolwiek proponujemy również modele różowe, jak i różnokolorowe. W asortymencie mamy wszystkie cyfry – dzięki temu istnieje możliwość przygotowania każdej liczby. 

Dlaczego warto wybrać balony cyfry?

Balony cyfry to doskonałe uzupełnienie każdej dziecięcej imprezy urodzinowej. Nic dziwnego – balony unoszące się w powietrzu to ogromna radość dla najmłodszych. Można je również wykorzystać podczas urodzin dorosłych, różnego rodzaju rocznic czy innych imprez jubileuszowych. Popularne są także podczas zabaw sylwestrowych – łatwo wykonać z nich liczbę z nowym rokiem i nie tylko. 

Proponowane modele to duże wersje balonów cyfr, które nie tylko pięknie się prezentują, ale też niezwykle długo utrzymują powietrze i nieskazitelny wygląd. Są bowiem wykonane z niezwykle wytrzymałej folii, która jest odporna na uszkodzenia. Balony cyfry są także wyposażone w wypustki umożliwiające przywiązanie ich do sznurka czy zamocowanie na wysokości.

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób udekorować dom bądź salę na ważne wydarzenie – sprawdź ofertę naszego sklepu i wybierz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb! Polecamy również inne elementy dekoracyjne na imprezy, w tym świeczki urodzinowe oraz girlandy.

Kolor
pixel