Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Miękkie przewijaki

Przewijak miękki wszędzie tam gdzie brakuje miejsca

Przewijak miękki to idealne rozwiązanie dla rodziców i na małe powierzchnie mieszkaniowe. Obicie miękkiego przewijaka to certyfikowana folia bezpieczna, nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Inwestując w wygodny przewijak, możesz mieć pewność, iż wyprofilowane boki świetnie się sprawdzą a dziecko z niego nie spadnie dlatego zapewnisz maluchowi najlepsze warunki do zmiany pieluchy i pielęgnacji ciała.

Przewijak miękki połóż na twardą i stabilna powierzchnie

Miękki przewijak dla dzieci i niemowląt jest przeznaczony do użytkowania na twardym i stabilnym podłożu. Przewijak miękki zapewni stabilność kiedy tego potrzebujesz. Może być używany na specjalnej półce do przewijania ale też bez trudu przewiniesz dziecko na swoim łóżku w sypialni. A jeżeli w pokoju niemowlęcia nie masz miejsca na dodatkowe wyposażenie, jakim jest specjalna komoda to miękki przewijak możesz zastosować na innej twardej powierzchni, jak stół podłoga czy inny mebel. Komfortowe, przewijaki są wypełnione miękką włókniną dlatego gdy położysz dziecko na komodzie nie będzie odczuwać jej twardości W naszym sklepie internetowym Formommy każdy przewijak wykonany z wysokiej jakości atestowanej folii, która nie zawiera żadnych szkodliwych związków i jest w pełni bezpieczna dla skóry maluszka.

Przewijanie dziecka może być proste

Miękkie przewijaki świetnie sprawdzą się również w pokoju dziecka, kiedy chcesz ozdobić pokój swojej pociechy. W Formommy znajdziesz bogate wzornictwo i różne modele przewijaków. Idealny przewijak na łóżeczko żeby wygodnie położyć maleństwo jest w zasięgu Twojej ręki. Za względu na uniwersalne walory produkt może być używany na wszędzie tam gdzie noworodek zabrudzi pieluszkę. Nie zajmuje dużo miejsca, a zapewnia higienę i stałe miejsce do pielęgnacji i przewijania dziecka. Rodzic może wybrać czy kupić nowy specjalny mebel czy też komoda z miękkim przewijakiem to jednak doskonałe rozwiązanie.
Przewijak miękki jest także bardzo poręczny - możesz go zabrać ze sobą na wakacje, w odwiedziny, na spacer czy na plażę wystarczy ułożyć go na dowolnej, stabilnej oraz twardej powierzchni i przewijanie przestaje być fizyką kwantową:).

Jaki przewijak wybrać dla niemowlaka?

Miękkie wypełnienie i odpowiednie wymiary zapewnią dziecku i rodzicom wygodę w trakcie zmiany brudnej pieluszki. Jeżeli stoisz przed wyborem jaki przewijak wybrać? Zwróć uwagę zalety wybranego produktu i na to czy maluszek będzie na nim bezpieczny.

  • Przewijak miękki jest pokryty wodoodporną ceratą PCV.

  • Możesz go położyć na dowolnym, i stabilnym meblu.

  • Świetnie sprawdzi się także podczas przewijania noworodka na przykład na kanapie bez specjalnej półki na komodzie z łatwością zastąpi przewijak na komodę.

  • Przewijak miękki jest bardzo komfortowy i praktyczny oraz prosty w utrzymaniu higienicznej czystości - wystarczy przetrzeć go mokra szmatką lub wilgotną chusteczką i będzie gotowy do ponownego działania.

Gdzie znajdziecie ten idealny produkt? - W Formommy w kategorii Przewijaki gdzie dla waszej wygody w jednym miejscu zebraliśmy różne modele przewijaków gotowych na kupkowe akcje kiedy zachodzi taka potrzeba.

Kolor
Wzór
Marka
pixel