Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Maty turystyczne składane

Składana Mata Turystyczna - idealna w trudnych warunkach

Składana mata do przewijania to idealny produkt koło którego żaden rodzic nie może przejść obojętnie. Pozwala na uniknięcie szukania miejsca do przewijania ponieważ możecie dzięki niej przewinąć maluszka wszędzie tam gdzie utrudnione jest ułożenie dziecka w wygodnej pozycji. Składany przewijak przyda się w ogrodzie lub na plaży. Dzieciaczka możecie przewinąć nawet na tylnym siedzeniu auta kiedy chcecie uniknąć zabrudzenia otoczenia w czasie podróży.

Dziecko w trakcie przewijania będzie bezpieczne jeśli zdecydujesz się zainwestować w matę która wykonana została dla wygody rodziców i ich pociech.

 Składana mata, przewijak i jej cechy:

  • Idealna do ułożenia na komodzie lub innej sztywnej powierzchni

  • Wygodna na plaży, spacerze czy tylnym siedzeniu auta

  • Wykonana z bezpiecznej dla skóry dziecka folii z miękkim wypełnieniem

  • Lekka i łatwa w przechowywaniu i utrzymaniu czystości

  • Składana mata spełnia normy EN 12221-1, EN 12221-2

  • Kompaktowa po złożeniu i spięciu napami mieści się do maminej torebki

  • Wyprodukowana w Polsce

Wyjątkowo praktyczna składana mata do przewijania

Mata turystyczna pozwoli na uniknięcie szukania odpowiedniego miejsca na spacerze czy w domu ponieważ dzięki niej możesz przewinąć pociechę nawet na kanapie. Składaną matę z delikatnej ceratki łatwo utrzymać w czystości również w trudnych warunkach, np. w podróży. Wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką lub wilgotną chusteczką bezpieczny materiał PCV a mata znów będzie gotowa na kupkową przygodę. Kompaktowa i wygodna mata po złożeniu i spięciu napami bez trudu zmieści się do maminej torebki. Warto mieć taki praktyczny gadżet zawsze pod ręką.

Gdzie znajdziecie ten fajny komfortowy produkt dla dziecka ? - Odpowiedź jest prosta :) w naszym sklepie internetowym Formommy.

Jeśli szukasz innego przewijaka dla Swojej pociechy zwróć uwagę na różne rodzaje dostępne dla waszej wygody w jednej kategorii tutaj.

pixel