Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Zabezpieczenie na narożniki

Zabezpieczenia na narożniki dla dzieci – jak chronić maluchy przed urazami?

Dzieci to małe istoty pełne energii i ciekawości świata. Niestety, ich nieustanne eksplorowanie otaczającego ich świata może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji, zwłaszcza w przypadku narożników mebli. Dlatego tak ważne jest, aby zabezpieczyć je przed urazami.

Najprostszym i najtańszym sposobem na zabezpieczenie narożników jest użycie specjalnych nakładek. Są one wykonane z miękkiego materiału, który amortyzuje uderzenia i chroni dziecko przed skaleczeniami czy siniakami. Nakładki są łatwe w montażu i demontażu, co pozwala na ich szybką wymianę w przypadku uszkodzenia. Montuje się je za pomocą pasków samoprzylepnych. Wszystkie zabezpieczenia są łatwe do czyszczenia, dzięki czemu zadbasz również o higienę w trakcie zabawy.

Jeśli chcesz zabezpieczyć narożniki na stałe, warto zainwestować w takie właśnie specjalne osłony na narożniki. Są one wykonane z trwałych materiałów, które zapewniają długotrwałą ochronę przed urazami.

Zwróć uwagę na nasza kolekcję nakładek na narożniki od firmy Bocioland lub BabyOno które skutecznie zabezpieczają krawędzie mebli chroniąc przed uderzeniem a tym samym przed skaleczeniami, siniakami i innymi urazami na które narażony jest maluch gdy poznaje otaczający go świat. W zależności od waszych preferencji dostępne są różne rodzaje osłon na narożniki mebli.

Jednak jak przy wszystkim co otacza nasze pociechy radzimy postawić na produkty dla dzieci które są nie tylko bezpieczne w danym momencie ale też spełniają najwyższe standardy jakości. W naszej ofercie dla waszej wygody zebraliśmy produkty znanych polskich firm jak Bocioland czy BabyOno które od lat dbają o komfort i bezpieczeństwo naszych pociech zarówno w trakcie snu, posiłków jak i w czasie beztroskiej zabawy jak w przypadku osłon na narożniki.

Już teraz zadbaj o bezpieczeństwo Swojej Pociechy postaw na nasz sklep internetowy Formommy w którym znajdziesz wszystko by wasz dom był bezpieczny dla małego poszukiwacza przygód.

Jeśli szukasz innych produktów żeby zadbać o bezpieczeństwo swojego malucha zwróć uwagę na cały dział Bezpieczny dom, ponieważ warto pamiętać, że odpowiednio zabezpieczone narożniki mebli to gwarancja bezpieczeństwa dla naszych dzieci.

W Formommy mamy wszystko abyś zadbała o komfort, dobre samopoczucie i rozwój malucha:

Kolor
Marka
pixel