Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Termometry

Termometr dla maluszka i nie tylko

Termometr to urządzenie które powinno być w każdym domu, ponieważ jest podstawowym sprzętem medycznym, który pozwala skontrolować nasz stan zdrowia. Wszelkie odstępstwa od normy, jeśli chodzi o temperaturę ciała, świadczą bowiem o tym, że coś dzieje się w organizmie. Kontrola temperatury jest szczególnie istotna u dzieci, ponieważ są one wrażliwe i bardziej podatne na infekcje niż osoby dorosłe. Nie ulega więc wątpliwości, że wszyscy rodzice powinni zaopatrzyć się w termometr dla dzieci.

Termometry w Formommy

W tej kategorii zebraliśmy dla was najlepsze według naszych klientek i konsultantek termometry nie tylko dla dzieci:

BabyOno - Termometr elektroniczny z elastyczną końcówką to wyrób medyczny, który zapewni łatwy i dokładny pomiar temperatury ciała. Jego elastyczna końcówka zapewnia bezpieczny i wygodny pomiar. Dla Twojej wygody wynik pomiaru sygnalizowany jest dźwiękiem i prezentowany na czytelnym wyświetlaczu LCD.

Canpol - Termometr nowej generacji w ciągu kilku minut zmierzy temperaturę ciała dziecka. Wyposażony w wyświetlacz cyfrowy umożliwia precyzyjne odczytanie temperatury. Termometr Canpol posiada sygnał dźwiękowy, który powiadomi o zakończeniu procesu mierzenia. Zakres pomiaru 32.0-42,9°C. W zestawie praktyczne etui do higienicznego przechowywania termometru.  Termometr Canpol babies jest wyrobem medycznym. Oznacza to, że spełnia wymagania Dyrektywy 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych.

Zwróć uwagę na nasz sklep oraz dział higiena i pielęgnacja i już teraz zadbaj o wyjątkowe potrzeby higieniczne swojego niemowlaka chłopca lub dziewczynki.

W Formommy mamy wszystko czego potrzebujesz dla Siebie i malucha ...

zestawy do włosów, artykuły higieniczne

pielęgnacja małych paznokci, majtki poporodowe

ubranka dla niemowląt, okrycia kąpielowe

pixel