Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Dekoracje urodzinowe

Przyjęcie urodzinowe to wyjątkowy dzień dla malucha! Chociaż swoich kilku pierwszych przyjęć prawdopodobnie nie zapamięta, to sama tradycja celebracji tego szczególnego dnia w roku z pewnością już z nim pozostanie! Samo przyjęcie, gdzie pojawiają się najbliżsi i często także inne dzieciaki, to dla takiego malucha naprawdę wielka radość!Jako rodzic zadbaj o to, aby poza atrakcjami i tortem, na przyjęciu znalazły się także wesołe ozdoby urodzinowe! Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Urodzinowe dekoracje dla malucha

Dzieci wprost uwielbiają balony! Zarówno te wypełnione helem, jak i klasyczne, dlatego absolutnie nie może ich zabraknąć w gronie dekoracji urodzinowych. Już nawet kilkumiesięczne maluchy lubią się nimi bawić. Jest taka popularna zabawa, gdzie takim maluszkom przywiązuje się delikatnie balon z helem do nóżki, a on wierzgając nóżkami wprawia w ruch także balon i z zaciekawieniem go obserwuje. Z kolei starsze dzieci również potrafią godzinami bawić się balonami, biegając z nimi lub puszczając, aby patrzeć jak lecą pod sufit.W naszej ofercie znajdziecie balony cyferki w różnych kolorach i wzorach. Złote, srebrne, a może kolorowe? Możecie także wybrać wesołe balony przypominające ciasteczka.

Świeczki i nie tylko - ozdoby na urodziny

Oczywiście jak dekoracje na urodziny, to przede wszystkim świeczki urodzinowe, które dziecko dumnie zdmuchnie po pomyśleniu życzenia! Na przyjęcie urodzinowe świetnie sprawdzą się zwłaszcza świeczki cyferki - w końcu każdy malec z kolejnym rokiem jest coraz bardziej dumny z tego, ile już ma lat! Poza tym, na urodzinki z pewnością przydadzą się papierowe kubeczki i talerzyki, aby po przyjęciu nie było za dużo sprzątania.

Kolor
Wzór
pixel