Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Mufki do wózka

Zdecydowanie nie warto rezygnować z zimowych spacerów! Zawsze wyjście na powietrze, nawet to mroźne, jest korzystne zarówno dla rodziców jak i dla dziecka, a do tego te piękne, zimowe krajobrazy! Aby czuć się komfortowo podczas takiego spaceru, wystarczy tylko odpowiednio się przygotować. Poza ciepłym ubiorem, przydadzą się mufki na wózek!

Zapomnij o czerwonych, przemarzniętych dłoniach - wystarczy, że przypniesz sobie wygodnie mufkę do wózka, a już zawsze w trakcie spaceru będzie ci ciepło w ręce! To o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż np. rękawiczki, które co chwile trzeba ściągać, gdy chcemy coś maluszkowi poprawić.

Komfort podczas zimowego spaceru

W naszej ofercie znajdziesz mufki do wózka w różnych kolorach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wybierz taką, która najlepiej będzie pasowała do twojego wózka! Każda z nich w środku zawiera mięciutki i miły w dotyku materiał, który doskonale ogrzeje twoje dłonie na zimnie. Atutem naszych mufek są także wygodne zapięcia w postaci napów. Takie zatrzaski nie odepną się w trakcie korzystania, a jednocześnie są dość uniwersalne i dzięki nim, mufki będą pasowały do niemal każdego wózka. Dla malucha polecamy nasze śpiwory i otulacze do wózka! Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz kolorystycznie zarówno mufkę, jak i śpiworek.

Jakie mufki do wózka wybrać?

Wybierając mufki do wózka dziecięcego, zwróć uwagę na ich materiał wykonania. Znaczenie ma tutaj zwłaszcza nieprzemakalna warstwa zewnętrzna - dobrze, jeśli będzie wodoodporna. Podczas zimowych spacerów często można trafić na śnieg lub deszcz, a dzięki zastosowaniu takiego materiału, nie będzie ryzyka przemoknięcia.

Dobierz swoją mufkę do typu wózka. Jeśli przykładowo korzystasz ze spacerówki z dwiema rączkami, klasyczna mufka się tutaj nie sprawdzi. W takim wypadku, lepiej sprawdzą się dwie osobne rękawiczki do wózka, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Kolor
pixel