Zamówienia złożone do 15.00 wysyłamy tego samego dnia ! :)

Balony Foliowe

Balony foliowe – idealne nie tylko na urodziny

Balony foliowe to doskonałe uzupełnienie nie tylko imprezy urodzinowej, ale też wielu innych wydarzeń. W asortymencie mamy szeroki wybór balonów foliowych na hel – popularnością cieszą się nie tylko cyfry, ale też wersje w różnych kształtach. W poniższej kategorii znajduje się szeroki wybór balonów do helu idealnych na baby shower.

Jeśli planujesz baby shower i poszukujesz wyjątkowej dekoracji, która uświetni wydarzenie, a jednocześnie będzie z tobą przez dłuższy czas, to balony na hel w kształcie wózka czy z napisem „girl” bądź „boy” sprawdzą się idealnie! Proponujemy zarówno zestawy balonów foliowych, jak i pojedyncze modele. Ich niepowtarzalny design, wyjątkowa kolorystyka i trwałość jest doceniana nie tylko przez wielu klientów, ale też osób biorących udział w tego typu wydarzeniach.

Jakie zalety mają balony foliowe na hel?

Proponowane balony foliowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są niezwykle trwałe, ale też doskonale mienią się w świetle. Co ważne, można napełnić je helem, ale też zwykłym powietrzem. W pierwszej opcji będą pięknie unosić się nad ziemią, w drugiej natomiast będą wymagały montażu. Balony foliowe są wyposażone w wypustki – można do nich zamocować tasiemkę i przywiązać w dowolnym miejscu. To, co ważne – wszystkie balony foliowe na hel są dużych rozmiarów, dlatego z pewnością nie pozostaną niezauważone.

Dostępne balony foliowe możesz łączyć w dowolne kompozycje – doskonale sprawdzą się nie tylko podczas baby shower, ale też jako sposób zakomunikowania bliskim, że na świecie pojawił się mały wielki człowiek. 

Jeśli chcesz na dłużej zapamiętać moment pojawienia się maluszka w Twoim życiu – wykonaj dekoracje przy użyciu dostępnych balonów foliowych i w ten prosty sposób przekaż światu najpiękniejszą wiadomość. Polecamy także balony cyferki oraz girlandy idealnie sprawdzające się do udekorowania domu lub mieszkania.

pixel